Sezon 2023/2024

 

Podział na ligi "3" i "4" - II Turniej Ligowy Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta (24-25.02.2024 r. Gdańsk)

 

Klasyfikacja końcowa po I Turnieju Ligowym kat. "3" i "4" Miastko 14.01.2024 r.

 

Klasyfikacja końcowa "2" po I Turnieju Ligowym kat. "2" Chwaszczyno 13.01.2024 r.

 

Podział na ligi I Turniej Ligowy kat. "4" Miastko 14.01.2024 r.

 

Podział na ligi I Turniej Ligowy kat. "3" Miastko 14.01.2024 r.

 

Podział na ligi I Turniej Ligowy kat. "2" Chwaszczyno 13.01.2024 r.

 

Podział na ligi po II turnieju rozstawieniowym (17.12.23r. Człuchów) w kat. "2"

 

Podział na ligi po I turnieju rozstawieniowym (18-19.11.23r. Starogard Gd.) "2", "3" oraz "4"

 


 

Sezon 2022/2023

 

Komunikaty - finały wojewódzkie w kat. "2", "3", "4" dziewcząt, które odbędą się w dniu 28.05.2023 r. (niedziela) na sali SMS w Stężycy, ul. Abrahama 2

 

Ranking końcowy w kat. "2", "3", "4" dziewcząt po turniejach eliminacyjnych

 

Sprawozdanie z V turnieju eliminacyjnego w kat. "2", "3", "4" dziewcząt

 

W dniach 25.-26.03.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 85 w Gdańsku przy ulicy Stolema 5 odbył się VI turniej ligowy w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt. Po tym turnieju wyłoniono zespoły, które będą rywalizować w poszczególnych ligach w V turnieju ligowym, który odbędzie się w dniach 22.-23.04.2023 r. w Szkole Podstawowe w Chwaszczynie.

 

W dniach 25.-26.03.2023 r. w Gdańsku odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA (IV turniej ligowy) w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt. Poniżej klasyfikacja zespołów:

 

Sprawozdanie z Otwartych Mistrzostw Trójmiasta w kat. "2", "3", "4" dziewcząt

1
7
3
2
4
5
6


W dniach 18.-19.02.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 6 w Gdańsku przy ulicy Lawendowe Wzgórze 5 odbył się III turniej ligowy w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt.
Po tym turnieju wyłoniono zespoły, które będą rywalizować w poszczególnych ligach w IV turnieju ligowym (Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta), który odbędzie się w dniach 25.-26.03.2023 r. w SP 85 GDAŃSK, ul. Stolema 59.

 

 Rankingi po III turnieju ligowym

 

Sprawozdanie III turniej ligowy w kat. "2", "3", "4" dziewcząt

trojki-2
dwojki-1
czworki-dz

 

W dniach 07.-08.01.2023 r. w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku przy ulicy Azaliowej 18 odbył się II turniej ligowy w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt.
Po tym turnieju wyłoniono zespoły, które będą rywalizować w poszczególnych ligach w III turnieju ligowym, który odbędzie się w dniach 18.-19.02.2023 r. w SP Nr 6 GDAŃSK, ul. Lawendowe Wzgórze 5:

 


Rankingi po II turnieju ligowym

Rankingi po I turnieju ligowym


 W dniu 26.11.2022 r. w SP Nr 9 w Rumi przy ulicy Stoczniowców 6 oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Rumi przy ulicy Starowiejskiej 4 odbył się I turniej ligowy w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt.
Po tym turnieju wyłoniono zespoły, które będą rywalizować w poszczególnych ligach.


Sprawozdanie II turniej ligowy dziewcząt.odt

Podsumowanie turnieju I turnieju ligowego w Rumii

Podsumowanie turnieju rozstawienowego w Człuchowie

W dniu 05.11.2022 r. w ZSS Człuchów odbył się turniej rozstawieniowy w kat. "2", "3" i "4" dziewcząt. Po tym turnieju wyłoniono zespoły, które będą rywalizować w poszczególnych ligach.

ROZPISKA W KAT. DWÓJEK NA I TURNIEJ LIGOWY.pdf

ROZPISKA W KAT. TRÓJEK NA I TURNIEJ LIGOWY.pdf

ROZPISKA W KAT. CZWÓREK NA I TURNIEJ LIGOWY.pdf

 


 

Sezon 2021/2022

2-RANKING-2022.pdf

3-RANKING-2022.pdf

4-RANKING-2022.pdf

po III Rundzie
2-RANKING-2022.pdf

po III Rundzie
3-RANKING-2022.pdf

po III Rundzie
4-RANKING-2022.pdf

 

Ranking Mini Siatkówki "2" Dziewcząt po Rundzie IV

 

 

Klasyfikacja Generalna 3 Dziewcząt po IV Rundzie

 

 

Ranking Mini Siatkówki "4" Dziewcząt po IV Rundzie