Złoto i brąz w finale AMPP 2023 sezon ZERO!

AZS Uniwersytet Gdański zdobywa złoty medal Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski 2023! Po zaciętym 2 godzinnym spotkaniu zawodniczki z pomorza pokonały 3:1 reprezentantki AZS AWF Wrocław, które na szyi ujrzą srebrne krążki. Obu drużynom ogromnie gratulujemy!

W meczu o trzecie miejsce KU AZS Politechnika Gdańska zdobywa brązowy medal w historycznych, bo pierwszych rozgrywkach Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w Siatkówce Kobiet. W meczu o podium zawodniczki z Gdańska zwyciężyły z AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1! MVP meczu została Natalia Mojsiewicz z Politechniki

Mistrzowski finał Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski rozegrany został w Europejskiej Stolicy Młodzieży - Lublinie.
Spotkania w Lublinie rozgrywane w ramach Akademickiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki miały profesjonalną oprawę.