I Memoriał Waldemara Bartelika

W dniach 02-03.09.2023 r. w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbył się I Memoriał Waldemara Bartelika.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn w kategorii juniorów młodszych i 4 drużyny w kategorii juniorów.

Podczas ceremonii zakończenia wręczono medale i puchary, a także nagrody indywidualne najlepszym zawodnikom w poszczególnych drużynach oraz nagrodę dla MVP turnieju, którym został Jan Pacholski.

Wręczono także przyznane przez zarząd PWZPS stypendium sportowe im. Waldemara Bartelika, którego laureatem został Maciej Korona. Wśród dziewcząt laureatką została Julia Hewelt, która odebrała wyróżnienie podczas kursokonferencji szkoleniowo-organizacyjnej dla trenerów województwa pomorskiego.

4. miejsce: KaEmKa Starogard Gdański

Gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności medalistów i do zobaczenia w kolejnych edycjach memoriału.