Młodziczki

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

Punktacja za poszczególne turnieje

SUMA PKT.

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

V turniej

VI turniej

VII turniej

1

GEDANIA SA GDAŃSK

0

17

20

23 23 23 23

129

TREFL GDAŃSK

0

22

22

 22 22 21 18

127

UKS JASIENIAK GDAŃSK

0

20

21

20 21  20  21 

123

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI

0

23

23

21 18 17 19 

121

ZATOKA PUCK I

0

21

18

17 20 22  22

120

AP SPEED SPS LĘBORK

0

19

19

19 19 19  20

115

AS DP REDA

0

16

17

18 16 16  

83

KAEMKA STAROGARD GD

0

13

14

16 17 18  

78

SKS PĘPOWO

0

18

16

15 13 12 11 

85

10 

WIEŻYCA STĘŻYCA

0

14

15

14 15 13 14 

85

11 

APS RUMIA I

0

15

13

13 11  14  13 

83

12

CZARNI SŁUPSK I

0

12

11

12 11 14  

60

13 

SN GEDANIA GDAŃSK

0

8

10

11 12 11 12

64

14 

SUBKOWY

0

11

12

10 10 10 10

63

15 

PIAST KOBYLNICA

0

10

9

7  8

51

16 

MTS KWIDZYN I

0

7

8

9  

36

17 

ZATOKA PUCK II

0

9

7

6  

35

18 

APS RUMIA II

0

6

6

40

19 

ALPAT GDYNIA

0

4

5

35

20 

ORZEŁ MALBORK

0

4

4

 

19

21 

WILKI CHWASZCZYNO

0

4

3

 

15

22 

WIEŻYCA STĘŻYCA II

0

2

1

   

8

24

CZARNI SŁUPSK II

0

1

1

  1  

4

 

VII Turniej 

    Młodzik sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III
    VII runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
23.01.2022   I liga     Gospodarz turnieju: Gedania Gdańsk                
  1 Gedania Gdańsk 3 2 UKS Jasieniak Gdańsk  2 1 25 14 13 25 15 12
  2 UKS Jasieniak Gdańsk 2 1 Zatoka Puck I  0 2 16 25 11 25    
  3 Zatoka Puck I 1 3 Gedania Gdańsk  0 2 13 25 17 25    
23.01.2022   II liga     Gospodarz turnieju: GAS Gdynia                
  4 Gdyńska Akademia Siatkówki 3 2 Trefl Gdańsk  2 0 25 22 25 13    
  5 Trefl Gdańsk 2 1 AP Speed SPS Lębork  0 2 19 25 24 26    
  6 AP Speed SPS Lębork 1 3 Gdyńska Akademia Siatkówki  2 0 25 21 25 13    
23.01.2022   III liga     Gospodarz turnieju: Czarni Słupsk                
  7 Czarni Słupsk 3 2 KaEmKa Starogard Gdański                
  8 KaEmKa Starogard Gdański 2 1 AS DP Reda                
  9 AS DP Reda 1 3 Czarni Słupsk                
23.01.2022   IV liga     Gospodarz turnieju: SN Gedania                
  10 SN Gedania 3 2 Wieżyca Stężyca  1 2 25 14 14 25 7 15
  11 Wieżyca Stężyca 2 1 APS Rumia I  2 0 25 21 25 21    
  12 APS Rumia I 1 3 SN Gedania  2 0 25 16 25 18    
23.01.2022   V liga     Gospodarz turnieju: SKKF Subkowy                
  13 SKKF Subkowy 3 2 SKS Pępowo  0 2 17 25 18 25    
  14 SKS Pępowo 2 1 Zatoka Puck II                
  15 Zatoka Puck II 1 3 SKKF Subkowy                
23.01.2022   VI liga     Gospodarz turnieju: Alpat Gdynia                
  16 Alpat Gdynia 3 2 APS Rumia II  1 2 16 25 25 18 13 25
  17 APS Rumia II 2 1 Piast Kobylnica  0 2 18 25 16 25    
  18 Piast Kobylnica 1 3 Alpat Gdynia  2 0 25 21 25 19    
23.01.2022   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Wilki Chwaszczyno                
  19 Wilki Chwaszczyno 2 5 Wieżyca Stężyca II                
  20 Golden Orzeł Malbork 3 4 Czarni II Słupsk                
  21 Wieżyca Stężyca II 5 3 Golden Orzeł Malbork                
  22 MTS Kwidzyn 1 2 Wilki Chwaszczyno                
  23 Golden Orzeł Malbork 3 1 MTS Kwidzyn                
  24 Czarni II Słupsk 4 5 Wieżyca Stężyca II                
  25 MTS Kwidzyn 1 4 Czarni II Słupsk                
  26 Wilki Chwaszczyno 2 3 Golden Orzeł Malbork                
  27 Czarni II Słupsk 4 2 Wilki Chwaszczyno                
  28 Wieżyca Stężyca II 5 1 MTS Kwidzyn                

 

I liga
Gedania Gdańsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk

4

4

1

103

81

4

1,271604938

2

Zatoka Puck I

3

2

2

57

77

1

0,7402597403

3

UKS Jasieniak Gdańsk

2

1

4

78

103

0,25

0,7572815534

 

II liga
Gospodarz Gdyńska Akademia Siatkówki

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

AP Speed SPS Lębork

4

4

0

101

77

0

1,311688312

2

Gdyńska Akademia Siatkówki

3

2

2

84

85

1

0,9882352941

3

Trefl Gdańsk

2

0

4

78

101

0

0,7722772277

 

III liga
Gospodarz Czarni Słupsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

AS DP Reda

0

0

0

0

0

0

0

2

KaEmKa Starogard Gdański

0

0

0

0

0

0

0

3

Czarni Słupsk

0

0

0

0

0

0

0

 

IV liga
Gospodarz SN Gedania

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wieżyca Stężyca

4

4

1

104

88

4

1,181818182

2

APS Rumia I

3

2

2

92

84

1

1,095238095

3

SN Gedania

2

1

4

80

104

0,25

0,7692307692

 

V liga
Gospodarz SKKF Subkowy

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SKS Pępowo

2

2

0

50

35

0

1,428571429

2

SKKF Subkowy

1

0

2

35

50

0

0,7

3

Zatoka Puck II

0

0

0

0

0

0

0

 

VI liga
Gospodarz Alpat Gdynia

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Piast Kobylnica

4

4

0

100

74

0

1,351351351

2

APS Rumia II

3

2

3

92

104

0,6666666667

0,8846153846

3

Alpat Gdynia

2

1

4

94

108

0,25

0,8703703704

 

VII liga
Gospodarz Wilki Chwaszczyno

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wilki Chwaszczyno

0

0

0

0

0

0

0

2

Wieżyca Stężyca II

0

0

0

0

0

0

0

3

Wilki Chwaszczyno

0

0

0

0

0

0

0

4

Golden Orzeł Malbork

0

0

0

0

0

0

0

5

MTS Kwidzyn

0

0

0

0

0

0

0

 

VI Turniej 

    VI runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
16.01.2022   I liga     Gospodarz turnieju:  Gedania Gdańsk                
  1 Gedania Gdańsk 3 2 Trefl I Gdańsk 0 25 13 25 22    
  2 Trefl I Gdańsk 2 1  Zatoka Puck I  0 2 22 26 18 25    
  3  Zatoka Puck I 1 3 Gedania Gdańsk 0 2 15 25 33 35    
16.01.2022   II liga     Gospodarz turnieju: AP Speed SPS Lębork                
  4 UKS Jasieniak Gdańsk 3 2 KaEmKa Starogard Gdański  2 0 25 21 25 10    
  5 KaEmKa Starogard Gdański 2 1  AP Speed SPS Lębork 1 2 22 25 26 24 11 15
  6   AP Speed SPS Lębork 1 3 UKS Jasieniak Gdańsk 1 2 22 25 25 15 15 17
16.01.2022   III liga     Gospodarz turnieju:                 
  7 AS DP Reda 3 2 APS Rumia  1 2 15 19 19 25 11 15
  8 APS Rumia 2 1  Gdyńska Akademia Siatkówki  0 2 15 25 18 25    
  9   Gdyńska Akademia Siatkówki 1 3 AS DP Reda  1 2 27 25 22 25 13 15
09.01.2022   IV liga     Gospodarz turnieju: Wieżyca Stężyca                
  10 Wieżyca Stężyca 3 2 SKS Pępowo 0 25 23 25 12    
  11 SKS Pępowo 2 1 Czarni Słupsk  1 2 25 20 23 25 8 15
  12 Czarni Słupsk 1 3 Wieżyca Stężyca  2 0 25 23 25 21    
09.01.2022   V liga     Gospodarz turnieju: SN Gedania Gdańsk                
  13 SKKF Subkowy 3 2 SN Gedania  0 2 24 26 24 26    
  14 SN Gedania 2 1 Piast Kobylnica  2 1 25 12 23 25 15 10
  15 Piast Kobylnica 1 3 SKKF Subkowy  0 2 19 25 8 25    
09.01.2022   VI liga     Gospodarz turnieju: APS Rumia II                
  16 APS Rumia II 3 2 Zatoka Puck II  1 2 10 25 25 15 9 15
  17 Zatoka Puck II 2 1 MTS Kwidzyn 0 25 0 25 0    
  18 MTS Kwidzyn 1 3 APS Rumia II  0 2 0 25 0 25    
09.01.2022   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Golden Orzeł Malbork                
  19 Golden Orzeł Malbork 2 5 Wilki Chwaszczyno 2            
  20 Wieżyca Stężyca II 3 4 Alpat Gdynia  0 2            
  21 Wilki Chwaszczyno 5 3 Wieżyca Stężyca II  2 1            
  22 Czarni II Słupsk 1 2 Golden Orzeł Malbork 2            
  23 Wieżyca Stężyca II 3 1 Czarni II Słupsk  2 0            
  24 Alpat Gdynia 4 5 Wilki Chwaszczyno  2 0            
  25 Czarni II Słupsk 1 4 Alpat Gdynia  0 2            
  26 Golden Orzeł Malbork 2 3 Wieżyca Stężyca II  2 0            
  27 Alpat Gdynia 4 2 Golden Orzeł Malbork  2 0            
  28 Wilki Chwaszczyno 5 1 Czarni II Słupsk  2 1            

 

I liga
Gedania Gdańsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 Gedania Gdańsk

 4

0

110

83

 1,325301205

2

Zatoka Puck I

3

2

2

88

100

1

0,88

3

Trefl I Gdańsk

2

0

4

75

100

0

0,75

 

II liga
Gospodarz Zatoka Puck

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 UKS Jasieniak Gdańsk

4

1

107

93

4

1,150537634

2

AP Speed SPS Lębork

3

3

3

126

116

1

1,086206897

3

KaEmKa Starogard Gdański

2

1

4

90

114

0,25

0,7894736842

 

III liga
Gospodarz 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gdyńska Akademia Siatkówki

3

3

2

112

98

1,5

1,142857143

2

AS DP Reda

3

3

3

120

121

1

0,9917355372

3

APS Rumia

3

2

3

92

105

0,6666666667

0,8761904762

 

IV liga
Gospodarz Wieżyca Stężyca

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Czarni Słupsk

4

4

4

110

100

1

1,1

2

Wieżyca Stężyca

3

2

2

94

85

1

1,105882353

3

SKS Pępowo

2

1

4

91

110

0,25

0,8272727273

 

V liga
Gospodarz SKKF Subkowy

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SN Gedania

4

4

1

115

95

4

1,210526316

2

SKKF Subkowy

3

2

2

98

79

1

1,240506329

3

Piast Kobylnica

2

1

4

74

113

0,25

0,6548672566

 

VI liga
Gospodarz APS Rumia II

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Zatoka Puck II

4

4

1

105

44

4

2,386363636

2

APS Rumia II

3

3

2

94

55

1,5

1,709090909

3

MTS Kwidzyn

2

0

4

0

100

0

0

 

VII liga
Gospodarz Golden Orzeł Malbork

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Alpat Gdynia

8

8

0

0

0

0

0

2

Wilki Chwaszczyno

7

6

4

0

0

0

0

3

Golden Orzeł Malbork

6

4

4

0

0

0

0

4

Wieżyca Stężyca II

5

3

6

0

0

0

0

5

Czarni II Słupsk

4

1

8

0

0

0

0

 

V Turniej 

    V runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
19.12.2021   I liga     Gospodarz turnieju:  AS Trefl Gdańsk I                
  1  Gedania Gdańsk 3 2 AS Trefl Gdańsk I 2 0 25 8 25 23    
  2  AS Trefl Gdańsk I 2 1 UKS Jasieniak Gdańsk  2 0 25 18 25 17    
  3 UKS Jasieniak Gdańsk 1 3  Gedania Gdańsk  0 2 23 25 13 25    
06.01.2021   II liga     Gospodarz turnieju: AP Speed SPS Lębork                
  4 Zatoka Puck I 3 2 AP Speed SPS Lębork  2 0 29 27 25 10    
  5 AP Speed SPS Lębork 2 1  Gdyńska Akademia Siatkówki 0 26 24 25 20    
  6  Gdyńska Akademia Siatkówki 1 3 Zatoka Puck I  1 2 25 17 18 25 10 15
19.12.2021   III liga     Gospodarz turnieju: KaEmKa Starogard Gdański                
  7 KaEmKa Starogard Gd. 3 2 Wieżyca Stężyca 0 25 13 25 20    
  8 Wieżyca Stężyca 2 1 AS DP Reda 2 24 26 12 25    
  9 AS DP Reda 1 3 KaEmKa Starogard Gd.  1 2 13 25 25 14 9 15
19.12.2021   IV liga     Gospodarz turnieju: Czarni Słupsk                
  10 APS Rumia I 3 2 SKS Pępowo 1 26 24 24 26 15 13
  11 SKS Pępowo 2 1 SN Gedania Gdańsk  2 0 15 12 25 14    
  12 SN Gedania Gdańsk 1 3 APS Rumia I  0 2 19 25 6 25    
19.12.2021   V liga     Gospodarz turnieju: SN Gedania Gdańsk                
  13 Czarni Słupsk 3 2 APS Rumia II                
  14 APS Rumia II 2 1 UKS Subkowy                
  15 UKS Subkowy 1 3 Czarni Słupsk                
19.12.2021   VI liga     Gospodarz turnieju: Piast Kobylnica                
  16 MTS Kwidzyn 3 2 Alpat Gdynia  2 0 25 0 25 0    
  17 Alpat Gdynia 2 1 Piast Kobylnica 2 0 25 0 25    
  18 Piast Kobylnica 1 3 MTS Kwidzyn  2 0 25 20 27 25    
19.12.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Alpat Gdynia                
  19 Wieżyca Stężyca II 3 2 Golden Orzeł Malbork                
  20 Golden Orzeł Malbork 2 1 Zatoka Puck II                
  21 Zatoka Puck II 1 3 Wieżyca Stężyca II                
anulowany   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Czarni Słupsk II                
  22 Czarni Słupsk II 3 2 Wilki Chwaszczyno                
  23    2 1                  
  24    1 3                  
                           

 

I liga
AS Trefl Gdańsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk 

4

4

0

100

67

0

1,492537313

2

AS Trefl Gdańsk I 

3

2

2

81

85

1

0,9529411765

3

UKS Jasieniak Gdańsk

2

0

4

86

100

0

0,86

 

II liga
Gospodarz Zatoka Puck

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Zatoka Puck I

4

4

1

111

90

4

1,233333333

2

AP Speed SPS Lębork

3

2

2

88

98

1

0,8979591837

3

 Gdyńska Akademia Siatkówki

2

1

4

97

108

0,25

0,8981481481

 

III liga
Gospodarz KaEmKa Starogard Gd.

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

KaEmKa Starogard Gd.

 4

 4

1

104

80

4

1,3 

2

AS DP Reda

3

3

2

98

90

1,5

1,088888889

 

3

Wieżyca Stężyca

2

0

69 

101 

0,6831683168

 

IV liga
Gospodarz APS RumiaI

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

APS Rumia I

4

4

1

115

88

4

1,306818182

2

SKS Pępowo

3

3

2

113

91

1,5

1,241758242

3

SN Gedania Gdańsk

2

0

4

51

100

0

0,51

 

V liga
Gospodarz Czarni Słupsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Subkowy

0

0

0

0

0

0

0

2

APS Rumia II

0

0

0

0

0

0

0

3

Czarni Słupsk

0

0

0

0

0

0

0

 

VI liga
Gospodarz MTS Kwidzyn

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Piast Kobylnica

4

4

0

102

45

0

2,266666667

2

MTS Kwidzyn

3

2

2

95

52

1

1,826923077

3

Alpat Gdynia

2

0

4

0

100

0

0

 

VII liga
Gospodarz Wieżyca Stężyca II

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Zatoka Puck II

0

0

0

0

0

0

0

2

Golden Orzeł Malbork

0

0

0

0

0

0

0

3

Wieżyca Stężyca II

0

0

0

0

0

0

0

 

VIII liga
Gospodarz Czarni Słupsk II

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 

0

0

0

0

0

0

0

2

Wieżyca Stężyca II

0

0

0

0

0

0

0

Czarni Słupsk II

0

0

0

0

0

0

0

 

IV Turniej 

    IV runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
12.12.2021   I liga     Gospodarz turnieju: AS Trefl Gdańsk I                
  1 Gdyńska Akademia Siatkówki 3 2 AS Trefl Gdańsk I  0 2 22 25 12 25    
  2 AS Trefl Gdańsk I 2 1 Gedania Gdańsk  0 2 14 25 16 25    
  3 Gedania Gdańsk 1 3 Gdyńska Akademia Siatkówki  2 0 27 29 21 25    
05.12.2021   II liga     Gospodarz turnieju: Gedania Gdańsk                
  4 AP Speed SPS Lębork 3 2 UKS Jasieniak Gdańsk  1 2 22 25 26 24 15 17
  5 UKS Jasieniak Gdańsk 2 1 AS DP Reda  2 0 25 16 25 11    
  6 AS DP Reda 1 3 AP Speed SPS Lębork 2 11 25 16 25    
05.12.2021   III liga     Gospodarz turnieju:AS DP Reda                
  7 KaEmKa Starogard Gd. 3 2 SKS Pępowo  2 0 25 16 25 23    
  8 SKS Pępowo 2 1 Zatoka Puck I  0 2 10 25 16 25    
  9 Zatoka Puck I 1 3 KaEmKa Starogard Gd.  2 1 25 15 19 25 25 11
12.12.2021   IV liga     Gospodarz turnieju: UKS Subkowy                
  10 Czarni Słupsk 3 2 Wieżyca Stężyca  2 1 25 12 21 25 15 8
  11 Wieżyca Stężyca 2 1 APS Rumia I  2 0 25 21 25 22    
  12 APS Rumia I 1 3 Czarni Słupsk  2 0 25 21 25 15    
05.12.2021   V liga     Gospodarz turnieju: Piast Kobylnica                
  13 SN Gedania Gdańsk 3 2 UKS Subkowy  2 0 25 16 25 23    
  14 UKS Subkowy 2 1 MTS Kwidzyn  2 0 25 21 27 25    
  15 MTS Kwidzyn 1 3 SN Gedania Gdańsk  0 2 23 25 19 25    
05.12.2021   VI liga     Gospodarz turnieju:Alpat Gdynia                
  16 APS Rumia II 3 2 Zatoka Puck II 0 25 23 25 17    
  17 Zatoka Puck II 2 1 Piast Kobylnica  0 2 24 26 20 25    
  18 Piast Kobylnica 1 3 APS Rumia II  0 2 23 25 13 25    
12.12.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Wilki Chwaszczyno                
  19 Golden Orzeł Malbork 3 2 Wilki Chwaszczyno 0 26 24 25 20    
  20 Wilki Chwaszczyno 2 1 Alpat Gdynia  0 2 24 26 21 25    
  21 Alpat Gdynia 1 3 Golden Orzeł Malbork  2 0 25 13 25 19    
12.12.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Czarni Słupsk II                
  22 Czarni Słupsk II 1 2 Wieżyca Stężyca II                
                           
                           
                           

 

I liga
Gdyńska Akademia Siatkówki

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk

4

4

0

78

84

0

0,9285714286

2

AS Trefl Gdańsk I

3

2

2

80

84

1

0,9523809524

3

Gdyńska Akademia Siatkówki

2

0

4

88

98

0

0,8979591837

 

II liga
Gospodarz AP Speed SPS Lębork

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Jasieniak Gdańsk

4

4

1

116

90

4

1,288888889

2

AP Speed SPS Lębork

3

3

2

113

93

1,5

1,215053763

3

AS DP Reda

2

0

4

54

100

0

0,54

 

III liga
Gospodarz KaEmKa Starogard Gdański

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Zatoka Puck I

4

4

1

109

77

4

1,415584416

2

KaEmKa Starogard Gd.

3

3

3

110

113

1

0,9734513274

3

SKS Pępowo

2

1

4

80

109

0,25

0,7339449541

 

IV liga
Gospodarz Czarni Słupsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wieżyca Stężyca

3

3

2

95

104

1,5

0,9134615385

2

APS Rumia I

3

2

2

93

86

1

1,081395349

3

Czarni Słupsk

3

2

3

97

95

0,6666666667

1,021052632

 

V liga
Gospodarz SN Gedania Gdańsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SN Gedania Gdańsk

4

4

0

100

81

0

1,234567901

2

UKS Subkowy

3

2

2

91

96

1

0,9479166667

3

MTS Kwidzyn

2

0

4

88

102

0

0,862745098

 

VI liga
Gospodarz Piast Kobylnica

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

APS Rumia II

4

4

0

100

76

0

1,315789474

2

Piast Kobylnica

3

2

2

87

94

1

0,9255319149

3

Zatoka Puck II

2

0

4

84

101

0

0,8316831683

 

VII liga
Gospodarz Alpat Gdynia

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Alpat Gdynia

4

4

0

101

77

0

1,311688312

2

Golden Orzeł Malbork

3

2

2

83

94

1

0,8829787234

3

Wilki Chwaszczyno

2

0

4

89

102

0

0,8725490196

 

VIII liga
Gospodarz Czarni Słupsk II

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 

0

0

0

0

0

0

0

2

Wieżyca Stężyca II

0

0

0

0

0

0

0

Czarni Słupsk II

0

0

0

0

0

0

0

 

III Turniej 

    III runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
21.11.2021   I liga     Gospodarz turnieju: AS Trefl Gdańsk I                
  1 AS Trefl Gdańsk I 3 2 UKS Jasieniak Gdańsk 2 1 25 15 20 25 15 6
  2 UKS Jasieniak Gdańsk 2 1 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 23 25 25 21 7 15
  3 Gdyńska Akademia Siatkówki 1 3 AS Trefl Gdańsk I  2 1 25 18 13 25 15 13
21.11.2021   II liga     Gospodarz turnieju: Gedania Gdańsk                
  4 Gedania Gdańsk 3 2 Zatoka Puck I  2 0 25 19 25 4    
  5 Zatoka Puck I 2 1 AP Speed SPS Lębork  2 0 26 24 25 17    
  6 AP Speed SPS Lębork 1 3 Gedania Gdańsk  2 1 19 25 25 19 17 19
21.11.2021   III liga     Gospodarz turnieju:AS DP Reda                
  7 AS DP Reda 3 2 SKS Pępowo  2 0 25 15 25 12    
  8 SKS Pępowo 2 1 Wieżyca Stężyca  2 0 26 24 25 17    
  9 Wieżyca Stężyca 1 3 AS DP Reda  2 1 12 25 25 18 15 11
21.11.2021   IV liga     Gospodarz turnieju: UKS Subkowy                
  10 UKS Subkowy 3 2 KaEmKa Starogard Gd.  0 2 10 25 14 15    
  11 KaEmKa Starogard Gd. 2 1 APS Rumia I  2 1 25 17 22 25 15 4
  12 APS Rumia I 1 3 UKS Subkowy  2 0 25 8 25 19    
21.11.2021   V liga     Gospodarz turnieju: Piast Kobylnica                
  13 Piast Kobylnica 3 2 Czarni Słupsk  0 2 17 25 3 25    
  14 Czarni Słupsk 2 1 SN Gedania Gdańsk  2 0 25 8 25 11    
  15 SN Gedania Gdańsk 1 3 Piast Kobylnica 0 25 16 25 11    
20.11.2021   VI liga     Gospodarz turnieju:Alpat Gdynia                
  16 Alpat Gdynia 3 2 MTS Kwidzyn  0 2 19 25 18 25    
  17 MTS Kwidzyn 2 1 Zatoka Puck II 1 19 25 25 9 15 6
  18 Zatoka Puck II 1 3 Alpat Gdynia 0 25 23 25 17    
21.11.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Wilki Chwaszczyno                
  19 Wilki Chwaszczyno 3 2 APS Rumia II  0 2 13 25 18 25    
  20 APS Rumia II 2 1 Golden Orzeł Malbork  2 0 25 17 25 18    
  21 Golden Orzeł Malbork 1 3 Wilki Chwaszczyno  2 1 25 19 17 25 15 2
21.11.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Czarni Słupsk II                
  22 Czarni Słupsk II 1 2 Wieżyca Stężyca II  0 0            
                           
                           
                           

III Turniej

I liga
Gospodarz AS Trefl Gdańsk I

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gdyńska Akademia Siatkówki

4

4

2

108

111

2

0,972972973

2

AS Trefl Gdańsk I

3

3

3

116

99

1

1,171717172

3

UKS Jasieniak Gdańsk

2

2

4

101

121

0,5

0,8347107438

 

II liga
Gospodarz Gedania Gdańsk

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk

4

4

1

113

84

4

1,345238095

2

AP Speed SPS Lębork

3

3

2

111

101

1,5

1,099009901

3

Zatoka Puck I

2

0

4

61

100

0

0,61

 

III liga
Gospodarz AS DP Reda

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

AS DP Reda

3

3

2

104

79

1,5

1,316455696

2

SKS Pępowo

3

2

2

78

91

1

0,8571428571

3

Wieżyca Stężyca

3

2

3

93

105

0,6666666667

0,8857142857

 

IV liga
Gospodarz UKS Subkowy

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

KaEmKa Starogard Gd.

4

4

1

112

70

4

1,6

2

APS Rumia I

3

3

3

96

89

1

1,078651685

3

UKS Subkowy

2

0

4

51

100

0

0,51

 

V liga
Gospodarz Piast Kobylnica

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Czarni Słupsk

4

4

0

100

39

0

2,564102564

2

SN Gedania Gdańsk

3

2

2

69

77

1

0,8961038961

3

Piast Kobylnica

2

0

4

47

100

0

0,47

 

VI liga
Gospodarz Alpat Gdynia

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

MTS Kwidzyn

4

4

1

109

77

4

1,415584416

2

Zatoka Puck II

30

3

2

90

99

1,5

0,9090909091

3

Alpat Gdynia

0

0

0

0

0

0

0,77

 

VII liga
Gospodarz Wilki Chwaszczyno

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

APS Rumia II

4

4

0

100

66

0

1,515151515

2

Golden Orzeł Malbork

3

2

3

92

96

0,6666666667

0,9583333333

3

Wilki Chwaszczyno

2

1

4

77

107

0,25

0,7196261682

 

VIII liga
Gospodarz Czarni Słupsk II

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 Czarni Słupsk II

0

0

0

0

0

0

0

2

Wieżyca Stężyca II

0

0

0

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II Turniej

    II runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
07.11.2021   I liga     Gospodarz turnieju: Gdyńska Akademia Siatkówki                
  1 Gdyńska Akademia Siatkówki 3 2 AS Trefl Gdańsk I  2 25  20  25  16     
  2 AS Trefl Gdańsk I 2 1 Zatoka Puck I  2 27  25  20  25  15 
  3 Zatoka Puck I 1 3 Gdyńska Akademia Siatkówki 25  16  19  25  18  20 
07.11.2021   II liga     Gospodarz turnieju: AP Speed SPS Lębork                
  4 AP Speed SPS Lębork 3 2 UKS Jasieniak Gdańsk 0 2 22 25 22 25    
  5 UKS Jasieniak Gdańsk 2 1 SKS Pępowo 2 0 25 14 25 11    
  6 SKS Pępowo 1 3 AP Speed SPS Lębork 0 2 15 25 20 25    
07.11.2021   III liga     Gospodarz turnieju: Gedania Gdańsk                
  7 Gedania Gdańsk 3 2 APS Rumia 2 0 25 14 25 17    
  8 APS Rumia 2 1 AS DP Reda 1 2 18 25 25 16 6 15
  9 AS DP Reda 1 3 Gedania Gdańsk 0 2 13 25 13 25    
07.11.2021   IV liga     Gospodarz turnieju: Wieżyca Stężyca                
  10 Wieżyca Stężyca 3 2 Czarni Słupsk 2 0 25 23 25 19    
  11 Czarni Słupsk 2 1 KaEmKa Starogard Gd. 2 1 25 16 21 25 15 13
  12 KaEmKa Starogard Gd. 1 3 Wieżyca Stężyca 2 1 25 20 22 25 15 13
07.11.2021   V liga     Gospodarz turnieju: Piast Kobylnica                
  13 Piast Kobylnica 3 2 Zatoka Puck II 2 0 25 0 25 0    
  14 Zatoka Puck II 2 1 Subkowy 0 2 0 25 0 25    
  15 Subkowy 1 3 Piast Kobylnica 2 0            
07.11.2021   VI liga     Gospodarz turnieju: MTS Kwidzyn I                
  16 MTS Kwidzyn I 3 2 Alpat Gdynia 2 0 25 0 25 0    
  17 Alpat Gdynia 2 1 SN Gedania Gdańsk 0 2 0 25 0 25    
  18 SN Gedania Gdańsk 1 3 MTS Kwidzyn I 2 0 25 18 25 19    
07.11.2021   VII Iliga     Gospodarz turnieju: Wilki Chwaszczyno                
  19 Wilki Chwaszczyno 3 2 APS Rumia II 0 0            
  20 APS Rumia II 2 1 Golden Orzeł Malbork 0 0            
  21 Golden Orzeł Malbork 1 3 Wilki Chwaszczyno 0 0            
07.11.2021   VIII Iliga     Gospodarz turnieju: Wieżyca Stężyca II                
  22 Wieżyca Stężyca II 3 2 Czarni Słupsk II 2 0 25 17 25 14    
  23 Czarni Słupsk II 2 1 MTS Kwidzyn II 2 0 25 0 25 0    
  24 MTS Kwidzyn II 1 3 Wieżyca Stężyca II 0 2 0 25 0 25    

 II Turniej

  I liga              
Gospodarz  Gdyńska Akademia Siatkówki              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Zatoka Puck I

2

2

4

124

123

0,5

1,00813008

2

AS Trefl Gdańsk I

3

2

3

98

109

0,66666

0,899082568

3

Gdyńska Akademia Siatkówki

4

4

1

111

98

4

1,132653061

 

  II liga              
Gospodarz  AP Speed SPS Lębork              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Jasieniak Gdańsk

4

4

0

100

69

0

1,449275362

2

AP Speed SPS Lębork

3

2

2

94

85

1

1,105882353

3

SKS Pępowo

2

0

4

60

100

0

0,6

 

  III liga              
Gospodarz  Gedania Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk

4

4

0

100

57

0

1,754385965

2

AS DP Reda

3

2

3

82

99

0,66666

0,82828282

3

APS Rumia

2

1

4

80

106

0,25

0,75471698

 

  IV liga              
Gospodarz  Wieżyca Stężyca              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wieżyca Stężyca

3

3

2

108

104

1,5

1,038461538

2

KaEmKa Starogard Gd.

3

3

3

116

119

1

0,974789916

3

Czarni Słupsk

3

2

3

103

104

0,6666666

0,990384615

 

  V liga              
Gospodarz  Piast Kobylnica              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Subkowy

4

4

0

50

0

0

0

2

Piast Kobylnica

3

2

2

50

0

1

0

3

Zatoka Puck II 

2

0

4

0

100

0

0

 

  VI liga              
Gospodarz  MTS Kwidzyn I              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SN Gedania Gdańsk

4

4

0

100

37

0

2,7027027

2

MTS Kwidzyn I

3

2

2

87

50

1

1,74

3

Alpat Gdynia

2

0

4

0

100

0

0

 

  VII liga              
Gospodarz  Wilki Chwaszczyno              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Golden Orzeł Malbork 

0

0

0

0

0

0

0

2

APS Rumia II

0

0

0

0

0

0

0

3

Wilki Chwaszczyno

0

0

0

0

0

0

0

 

  VIII liga              
Gospodarz                 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wieżyca Stężyca II

4

4

0

100

31

0

3,225806452

2

Czarni Słupsk II

3

2

2

81

50

1

1,62

3

MTS Kwidzyn II

2

0

4

0

100

0

0