Punktacja za poszczególne turnieje            

MIEJSCE

ZESPOŁY

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

V turniej

VI turniej

VII turniej

VIII turniej

IX turniej

X turniej

SUMA PKT.

1

Trefl Gdańsk I   10  10  10  10  10  10  10      

70

2

KaEmKa Starogard Gdańśki   9  8  8  8      

60

3

UKS Jasieniak Gdańsk   6  9  9      

56

4

UKS Jedynka Bytów 6  6  7  6  7      

47

5

GKS Stoczniowiec Gdańsk  5 6 5  6  7        

35

6

Trefl Gdańsk II 8  7  4  3        

33

7

SKS Starogard Gdański 3  4  3  5  4        

23

8

SPS Lębork  4  3  4  3  5        

22

9

PTPS Człuchow  2  2  2  1  2        

11

10

MKS Korab Puck  1  1  1  2  1        

7

VII turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III
    VII runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
30.01.2022   III liga     Gospodarz turnieju: PTPS Człuchów                
  1 PTPS Człuchów 3 2 Korab Puck                
  2 Korab Puck 2 1 SKS Starogard Gdański                
  3 SKS Starogard Gdański 1 PTPS Człuchów                
30.01.2022   II liga     Gospodarz turnieju: SPS Lębork                
  4 SPS Lębork 3 2 Stoczniowiec Gdańsk                
  5 Stoczniowiec Gdańsk 2 1 Trefl II Gdańsk                
  6 Trefl II Gdańsk 1 SPS Lębork                
23.02.2022   I liga     Gospodarz turnieju: Trefl I Gdańsk                
  7  Trefl I Gdańsk 1 4 Jedynka Bytów  2 0 25 9 25 13    
  8 KaEmKa Starogard Gdański 2 3

 Jasieniak Gdańsk

 0 2 18 25 17 25    
  9   Trefl I Gdańsk 1 3 Jasieniak Gdańsk  2 0 25 8 25 12    
  10 KaEmKa Starogard Gdański 2 4  Jedynka Bytów  2 0 25 22 25 18    
  11  Trefl I Gdańsk 1 2 KaEmKa Starogard Gdański  2 0 25 6 25 12    
  12 Jasieniak Gdańsk 3 4  Jedynka Bytów  2 0 25 22 25 21    

 

  III liga              
Gospodarz  SKS Starogard Gdański              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Korab Puck

0

0

0

0

0

0

0

2

PTPS Człuchów

0

0

0

0

0

0

0

3

SKS Starogard Gdański

0

0

0

0

0

0

0

 

  II liga              
Gospodarz  SPS Lębork              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl II Gdańsk

0

0

0

0

0

0

0

2

Stoczniowiec Gdańsk

0

0

0

0

0

0

0

3

SPS Lębork

0

0

0

0

0

0

0

 

  I liga              
Gospodarz  Jedynka Bytów              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl I Gdańsk

6

6

0

150

60

0

2,5

2

 Jasieniak Gdańsk

5

4

2

120

128

2

0,9375

3

 KaEmKa Starogard Gdański

4

2

4

103

140

0,5

0,7357142857

4

 Jedynka Bytów

3

0

6

105

150

0

0,7

 

VI Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wyniki w setach I II III
    VI runda              
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
09.01.2022   III liga     Gospodarz turnieju: Korab Puck                
  1 Korab Puck  3  2 PTPS Człuchów  1 2 25 23 16 25 7 25
  2 PTPS Człuchów  2  1 Trefl II Gdańsk  0 2 10 25 22 25    
  3 Trefl II Gdańsk  1  3 Korab Puck  2 0 25 13 25 12    
09.01.2022   II liga     Gospodarz turnieju: Jedynka Bytów                
  4 Jedynka Bytów  3 SPS Lębork  2 0 25 16 25 15    
  5 SPS Lębork  2 SKS Starogard  2 0 25 22 25 13    
  6 SKS Starogard  1 Jedynka Bytów  0 2 18 25 14 25    
09.01.2022   I liga     Gospodarz turnieju: KaEmKa Starogard Gd.                
  7 Jasieniak Gdańsk  1  4 Trefl Gdańsk I  1 2 19 25 25 13 5 15
  8 Trefl Gdańsk I  4  3 Stoczniowiec Gdańsk  2 0 25 11 25 12    
  9 KaEmKa Starogard Gdański  2  3 Stoczniowiec Gdańsk  2 0 25 15 25 21    
  10 Trefl Gdańsk I  4  2 KaEmKa Starogard Gdański  2 0 25 23 25 13    
  11 Stoczniowiec Gdańsk  3  1 Jasieniak Gdańsk  0 2 19 25 17 25    
  12 Jasieniak Gdańsk  1 KaEmKa Starogard Gdański  2 1 22 25 25 16 15 12

 

 

  III liga              
Gospodarz  Korab Puck              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl II Gdańsk

4

4

0

100

57

0

1,754385965

2

PTPS Człuchów

3

2

3

95

98

0,6666666667

0,9693877551

3

Korab Puck

2

1

4

73

113

0,25

0,05479452055

 

  II liga              
Gospodarz  Jedynka Bytów              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Jedynka Bytów

4

4

0

100

63

0

1,587301587

2

SPS Lębork

3

2

2

81

85

1

0,02469135802

3

SKS Starogard

2

0

4

67

100

0

0,05970149254

 

 

  I liga              
Gospodarz  Jasieniak Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk I

6

6

1

153

108

6

1,416666667

2

Jasieniak Gdańsk

5

5

3

161

142

1,666666667

1,133802817

3

KaEmKa Starogard Gdański

4

3

4

139

148

0,75

0,9391891892

4

Stoczniowic Gdańsk

3

0

6

95

150

0

0,6333333333

 

V Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wyniki w setach I II III
    V runda              
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
19.12.2021    III liga     Gospodarz turnieju: PTPS Człuchów                
  1 PTPS Człuchów  3  2 SPS Lębork  0 2 20 25 19 25    
  2 SPS Lębork  2  1 Korab Puck  2 0 25 10 25 13    
  3 Korab Puck  1  3 PTPS Człuchów  2 1 25 15 18 25 15 10
19.12.2021    II liga     Gospodarz turnieju: Stoczniowiec Gd.                
  4 Stoczniowiec Gdańsk  3 Trefl II Gdańsk                
  5 Trefl II Gdańsk  2 SKS Starogard Gdański                
  6 SKS Starogard Gdański  1 Stoczniowiec Gdańsk                
19.12.2021    I liga     Gospodarz turnieju: Trefl I Gdańsk                
  7 Trefl I Gdańsk  1  4 Jasieniak Gdańsk  2  0  25 15 25 14    
  8 Jasieniak Gdańsk  4  3 KaEmKa Starogard Gdański  0  2  20 25 22 25    
  9 Jedynka Bytów  2  3 KaEmKa Starogard Gdański  2  0 25  19 25 22    
  10 Jasieniak Gdańsk  4  2 Jedynka Bytów  2  0 25  22 25 14    
  11 KaEmKa Starogard Gdański  3  1 Trefl I Gdańsk  0  2  14 25 16 25    
  12 Trefl I Gdańsk  1 Jedynka Bytów  2  0  25 15 25 13    

 

 

  III liga              
Gospodarz  PTPS Człuchów              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SPS Lębork

4

4

0

100

62

0

1,612903226

2

Korab Puck

3

2

3

81

100

0,6666666667

0,81

3

PTPS Człuchów

2

1

4

89

108

0,25

0,04494382022

 

  II liga              
Gospodarz  Stoczniowiec Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SKS Starogard Gdański

0

0

0

0

0

0

0

2

Stoczniowiec Gdańsk

0

0

0

0

0

0

0

3

 Trefl II Gdańsk

0

0

0

0

0

0

0

 

 

  I liga              
Gospodarz  Trefl I Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl I Gdańsk

6

6

0

150

87

0

1,724137931

2

Jasieniak Gdańsk

4

2

4

121

136

0,5

0,8897058824

3

KaEmKa Starogard Gdański

4

2

4

121

142

0,5

0,8521126761

4

Jedynka Bytów

4

2

4

114

141

0,5

0,8085106383

 

IV Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wyniki w setach I II III 
    IV runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
    III liga     Gospodarz turnieju: Gdańsk                
  1 Korab Puck  3  2  SKS Starogard Gdański  0 2 24 26 14 25    
  2 SKS Starogard Gdański  2  1  PTPS Człuchów  2 0 25 18 25 14    
  3 PTPS Człuchów  1  3  Korab Puck  2 1 21 25 27 25 17 15
    II liga     Gospodarz turnieju: Starogard Gdański                
  4 SPS Lębork  3  GKS Stoczniowiec Gdańsk  0 2 22 25 13 25    
  5 GKS Stoczniowiec Gdańsk  2  UKS Jasieniak Gdańsk  0 2 12 25 10 25    
  6 UKS Jasieniak Gdańsk  1  SPS Lębork  2 0 25 12 25 15    
    I liga     Gospodarz turnieju: Gdańsk                
  7 KaEmKa Starogard Gdański  1  4  UKS Jedynka Bytów  2 0 25 11 25 17    
  8 UKS Jedynka Bytów  4  3  Trefl II Gdańsk  2  0  25 22 25 18    
  9 Trefl Gdańsk I  2  3  Trefl II Gdańsk  2 0 25 13 25 15    
  10 UKS Jedynka Bytów  4  2  Trefl Gdańsk I  0 2  10 25 14 25    
  11 Trefl II Gdańsk  3  1 KaEmKa Starogard Gdański 2 12 25 18 25    
  12 KaEmKa Starogard Gdański  1 Trefl Gdańsk I  0 2 10 25 11 25    

 

  III liga              
Gospodarz  Korab Puck              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SKS Starogard Gdański

4

4

0

101

70

0

1,442857143

2

PTPS Człuchów

3

2

3

97

115

0,6666666667

0,8434782609

3

Korab Puck

2

1

4

103

116

0,25

0,03883495146

 

  II liga              
Gospodarz  SPS Lębork              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Jasieniak Gdańsk

4

4

0

100

49

0

2,040816327

2

GKS Stoczniowiec Gdańsk

3

2

2

72

85

1

0,02777777778

3

SPS Lębork

2

0

4

62

100

0

0,06451612903

 

  I liga              
Gospodarz  KaEmKa Starogard Gdański              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk I

6

6

0

150

73

0

2,054794521

2

KaEmKa Starogard Gdański

5

4

2

121

108

2

1,12037037

3

UKS Jedynka Bytów

4

2

4

102

140

0,5

0,7285714286

4

Trefl II Gdańsk

3

0

6

98

150

0

0,6533333333

 

III Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wyniki w setach I II III
    III runda                
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
21.11.2021   III liga     Gospodarz turnieju: PTPS Człuchów                
  1 PTPS Człuchów 3 2 SPS Lębork  0 10  25  19  25     
  2 SPS Lębork 2 1 Korab Puck  2 25  10  25  10     
  3 Korab Puck 1 3 PTPS Człuchów  0  2 23  25  25  27     
21.11.2021   II liga     Gospodarz turnieju: SKS Starogard Gdański                
  4 SKS Starogard Gdański 3 2 Stoczniowiec Gdańsk  0  2  19  25  34  36    
  5 Stoczniowiec Gdańsk 2 1 UKS Jedynka Bytów  0  2  8  25  17  25    
  6 UKS Jedynka Bytów 1 3 SKS Starogard Gdański  2  0  25  12  25 17     
21.11.2021   I liga     Gospodarz turnieju: Trefl II Gdańsk                
  7 Trefl II Gdańsk 1 4 Trefl Gdańsk I  0 12  15  14  25     
  8 Trefl Gdańsk I 4 3 Jasieniak Gdańsk  2 25  19  25     
  9 KaEmKa Starogard Gdański 2 3 Jasieniak Gdańsk 25  18  25  19     
  10 Trefl Gdańsk I 4 2 KaEmKa Starogard Gdański  2 25  19  25  13     
  11 Jasieniak Gdańsk 3 1 Trefl II Gdańsk  0 17  25  21  25     
  12 Trefl II Gdańsk 1 2 KaEmKa Starogard Gdański 18  25  23  25     

III turniej

  III liga              
Gospodarz                 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SPS Lębork

4

4

0

100

49

0

2,040816327

2

PTPS Człuchów

3

2

2

81

98

1

0,024691358

3

Korab Puck 

2

0

4

68

102

0

0,6666666

 

  II liga              
Gospodarz                 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Jedynka Bytów

4

4

0

100

54

0

1,851851852

2

Stoczniowiec Gdańsk

3

2

2

86

103

1

0,02325581395

3

SKS Starogard Gdański

2

0

4

82

111

0

0,0487804878

 

  I liga              
Gospodarz                 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk I

6

6

0

150

84

0

1,785714286

2

KaEmKa Starogard Gdański

5

4

2

132

128

2

1,03125

3

Trefl II Gdańsk

4

2

4

117

138

0,5

0,84782608

4

Jasieniak Gdańsk

3

0

6

101

150

0

0,67333333

 

 

II Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    II runda                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
14/11/2021   III liga      Gospodarz turnieju: Korab Puck                        
  1

Korab Puck

3 2 PTPS Człuchów   0  2 25  27  25             
  2 PTPS Człuchów 1  SKS Starogard Gdański  1  2 17  25  25  22  15         
  3  SKS Starogard Gdański 1 3  Korab Puck  2 25  17  25  18             
07/11/2021   II liga     Gospodarz turnieju: Stoczniowiec Gdańsk                        
  4

Stoczniowiec Gdańsk

3 2 SPS Lębork  2 25  18  25  18             
  5  SPS Lębork Trefl Gdańsk II  0 21  25  18  25             
  6 Trefl Gdańsk II Stoczniowiec Gdańsk  2  25  16  21  25 15  12         
14/11/2021   I liga     Gospodarz turnieju: awansujący z II Ligi                        
  7

 UKS Jedynka Bytów

 1 Trefl Gdańsk I  0 10  25  10  25             
  8 Trefl Gdańsk I KaEmKa Starogard Gdański  2 25  25  23             
  9 UKS Jasieniak Gdańsk KaEmKa Starogard Gdański  0 20  25  16  25             
  10 Trefl Gdańsk I UKS Jasieniak Gdańsk  2 25  14  21  25  15  11         
  11 KaEmKa Starogard Gdański   UKS Jedynka Bytów  2 25  20  25  23             
  12   UKS Jedynka Bytów 1 2 UKS Jasieniak Gdańsk  0 25  14  25             

 

 

II turniej

  III liga              
Gospodarz  Korab Puck              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SKS Starogard Gdański

4

4

1

112

80

4

0,00892857

2

PTPS Człuchów

3

3

2

97

96

1,5

0,020618556

3

Korab Puck

2

0

4

69

102

0

0,05797101

 

  II liga              
Gospodarz  Stoczniowiec Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

3

Trefl Gdańsk II

4

4

1

111

92

4

0,009009009009

2

Stoczniowiec Gdańsk

3

3

2

103

97

1,5

0,01941747573

1

SPS Lębork

2

0

4

75

100

0

0,05333333333

 

  I liga              
Gospodarz  Awansujący z I turnieju              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk I

6

6

1

161

101

6

0,006211180

2

KaEmKa Starogard Gdański

5

4

2

131

129

2

0,015267175

3

Jasieniak Gdańsk

4

3

4

136

132

0,75

0,29411764

4

UKS Jedynka Bytów

3

0

6

84

150

0

0,07142857

 

 

I Turniej

    Młodzik sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    I runda                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
24/10/2021   III liga      Gospodarz turnieju: SPS Lębork                        
  1

SPS Lębork

3 2 Korab Puck  2 20  25  25  15  10         
  2 Korab Puck 1 PTPS Człuchów  0 19  25  20  25             
  3 PTPS Człuchów 3 SPS Lębork  0 14  25  11  25             
24/10/2021   II liga     Gospodarz turnieju: SKS Starogard Gd.                        
  4

SKS Starogard Gdański/

3 2 Trefl Gdańsk II  0 21  25  19  25             
  5 Trefl Gdańsk II UKS Jedynka Bytów  0  2 22   25  24 26            
  6 UKS Jedynka Bytów SKS Starogard Gdański  1  2  25  22  23 25  11  15        
24/10/2021   I liga     Gospodarz turnieju: Stoczniowiec Gdańsk                        
10.00 7

Stoczniowiec Gdańsk

 1 Trefl Gdańsk I  0 25  14  25             
11.00  8 Trefl Gdańsk I Jasieniak Gdańsk  2 25  18  25  16             
12.00  9 KaEmKa Starogard Gdański 2 Jasieniak Gdańsk  2 25  13  18  25  15         
13.00  10 Trefl Gdańsk I 4 KaEmKa Starogard Gdański  2  25 14  25  12             
14.00  11 Jasieniak Gdańsk Stoczniowiec Gdański  2 26  28  25  15  15  11         
15.00  12 Stoczniowiec Gdańsk KaEmKa Starogard Gdański  0 12  25  19  25             

 

 

I turniej

  III liga              
Gospodarz  SPS Lębork              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

SPS Lębork

4

4

1

110

68

4

0,009090909

2

PTPS Człuchów

3

2

2

75

89

1

0,02666666

3

Korab Puck

2

1

4

82

110

0,25

0,048780487

 

  II liga              
Gospodarz  KaEmKa Starogard Gdański              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

UKS Jedynka Bytów

3

3

2

110

108

1,5

0,01818181818

2

Trefl Gdańsk II 

3

2

2

96

91

1

0,02083333333

3

SKS Starogard Gdański

3

2

3

102

109

0,6666666

0,029411764

 

  I liga              
Gospodarz  Stoczniowiec Gdańsk              

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk I

6

6

0

150

81

0

1,851851852

2

KaEmKa Starogard Gdański

5

4

3

134

128

1,3333333

0,022388059

3

UKS Jasieniak Gdańsk

4

3

5

147

162

0,6

0,034013605

4

Stoczniowiec Gdańsk

3

1

6

106

166

0,166666

0,056603773