Juniorzy młodsi

 

Link do tabeli

 

II Etap

    Junior młodszy sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    II Etap                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
22/1/2022   Baraż I Termin                              
  21 GKS Stoczniowiec Gdańsk  A4   B5 PAUZA                        
  22 SPS Lębork  A5  B4 KATS Alpat Gdynia                        
  23 Trefl Gdańsk SA I  A1  B1 Trefl Gdańsk SA II                        
  24 KaEmKa Starogard Gdański  B3  A2 Trefl Gdańsk SA III  2 3 21 25 25 23 10 25 25 14 10 15

26.01.2022

25 GAS Gdynia  A3   B2 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański                        
29/1/2022   Baraż II Termin (rewanż)                              
  26  PAUZA  B5  A4  GKS Stoczniowiec Gdańsk                        
  27  KATS Alpat Gdynia  B4  A5  SPS Lębork                        
  28 Trefl Gdańsk SA II  B1  A1 Trefl Gdańsk SA I                        
  29 Trefl Gdańsk SA III  A2  B3 KaEmKa Starogard Gdański                        
  30 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  B2  A3 GAS Gdynia                        
12/2/2022   O miejsca V-X                               
  31 PRZEGRANY BARAŻ 1 (MECZE 24;29) P 24;29 P 25;30 PRZEGRANY BARAŻ 2 (mecze 25;30)                        
  32 GKS Stoczniowiec W 21;26 W 22;27 LEPSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27)                        
  33 GORSZY Z PARY A4-B5 (mecze 21;26) P 21;26 P 22;27 GORSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27)                        
13/2/2022   O miejsca V-X                               
  34 PRZEGRANY BARAŻ 2 (mecze 25;30) P 25;30 P 24;29 PRZEGRANY BARAŻ 1 (MECZE 24;29)                        
  35 LEPSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27) W 22;27 W 21;26 GKS Stoczniowiec                        
  36 GORSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27) P 22;27 P 21;26 GORSZY Z PARY A4-B5 (mecze 21;26)                        
11/2/2022   Finał (dzień 1)                              
  F1 GORSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30) 1 BARAŻ 2(mecze 26; 32)                        
  F2  BARAŻ 1 (mecze 25;31) 2 3 LEPSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30)                        
12/2/2022   Finał (dzień 2)                              
  F3  BARAŻ 2(mecze 26; 32) 4 3 GORSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30)                        
  F4   LEPSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30) 1 2 BARAŻ 1 (mecze 25;31)                        
13/2/2022   Finał (dzień 3)                              
  F5 BARAŻ 1 (mecze 25;31) 2 4 BARAŻ 2(mecze 26; 32)                        
  F6  LEPSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30) 3 1 GORSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30)                        

 

 

 

O miejsce I

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

GORSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30)

0

0

0

0

0

0

0

2

BARAŻ 1 (mecze 25;31)

0

0

0

0

0

0

0

3

LEPSZY Z PARY A1-B1 (mecze 24;30)

0

0

0

0

0

0

0

4

BARAŻ 2(mecze 26; 32)

0

0

0

0

0

0

0

 

O miejsce V

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

5

PRZEGRANY BARAŻ 1 (MECZE 24;29)

0

0

0

0

0

0

0

6

PRZEGRANY BARAŻ 2 (mecze 25;30)

0

0

0

0

0

0

0

 

 O miejsce VII

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

7

GKS Stoczniowiec

0

0

0

0

0

0

0

8

LEPSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27)

0

0

0

0

0

0

0

 

O miejsce IX

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

9

GORSZY Z PARY A4-B5 (mecze 21;26)

0

0

0

0

0

0

0

10

GORSZY Z PARY A5-B4 (mecze 22;27)

0

0

0

0

0

0

0

 

Grupa A

    Junior młodszy sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    Grupa A                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość           
9/10/2021   I Termin                              
  1 Trefl Gdańsk SA III     SPS Lębork  3  25 12  25 16   25 15         
  2 GKS Stoczniowiec Gdańsk     GAS Gdynia  3  1  26  24  24  26 25  17   25 17     
16/10/2021   II Termin                              
  3 SPS Lębork     GKS Stoczniowiec Gdańsk  0  3  18  25  9  25  24  26        
  4 Trefl Gdańsk SA I     Trefl Gdańsk SA III  3 25  15  25  14  25  12         
23/10/2021   III Termin                              
 10.00 5 GKS Stoczniowiec Gdańsk     Trefl Gdańsk SA I  0  3  15 25  18  25  25         
  6 GAS Gdynia     SPS Lębork  3 0 25  10  25  22  25  19         
6/11/2021   IV Termin                              
  7 Trefl Gdańsk SA I     GAS Gdynia  3 25  12  25  25         
  8 Trefl Gdańsk SA III     GKS Stoczniowiec Gdańsk  2  3 25  23  17  25  25  18  13  25  17  19 
13/11/2021   V Termin                              
  9 GAS Gdynia     Trefl Gdańsk SA III  3 14  25  25  15  25  21  22  25  15 
  10 SPS Lębork     Trefl Gdańsk SA I  0 3  9 25  25  10  25         
20/11/2021   VI Termin                              
  11 SPS Lębork     Trefl Gdańsk SA III  0  3  22 25  14  25  25  27         
  12 GAS Gdynia     GKS Stoczniowiec Gdańsk  3 25  19  25  19  25  19         
27/11/2021   VII Termin                              
  13 GKS Stoczniowiec Gdańsk     SPS Lębork  3 1 25 14 25 22 23 25 25 16    
  14 Trefl Gdańsk SA III     Trefl Gdańsk SA I  0 3 13 25 10 25 13 25        
04/12/2021   VIII Termin                              
  15 Trefl Gdańsk SA I     GKS Stoczniowiec Gdańsk  3 0 25 19 25 18 25 18        
  16 SPS Lębork     GAS Gdynia  0 3 18 25 17 25 16 25        
18/12/2021   IX Termin                              
  17 GAS Gdynia     Trefl Gdańsk SA I  0 3 13 25 10 25 15 25        
  18 GKS Stoczniowiec Gdańsk     Trefl Gdańsk SA III  2 3 23 25 25 22 25 19 25 27 13 15
08/01/2022   X Termin                              
  19 Trefl Gdańsk SA III     GAS Gdynia  3 0 25 16 25 21 25 11        
  20 Trefl Gdańsk SA I     SPS Lębork  3 0 25 10 25 7 25 9        

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

 Trefl Gdańsk SA I

16

24

0

600

295

0

2,033898305

2

Trefl Gdańsk SA III

12

16

14

600

623

1,142857143

0,963081862

3

GAS Gdynia

12

13

14

526

575

0,9285714286

0,9147826087

4

GKS Stoczniowiec Gdańsk

12

14

16

629

642

0,875

0,9797507788

5

SPS Lębork

8

1

24

387

626

0,04166666667

0,6182108626

 

 

 

Grupa B

    Junior młodszy sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    Grupa B                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
9/10/2021   I Termin                              
 20/10/2021 1 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański     Trefl Gdańsk SA II  1 10  25  26  28  25  23  24  26     
  2 KaEmKa Starogard Gdański     PAUZA                        
16/10/2021   II Termin                              
  3 Trefl Gdańsk SA II     KaEmKa Starogard Gdański  3  0 25  22  25  14  25  21         
  4 KATS Alpat Gdynia     UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  0  3 9 25  13  25  15  25         
23/10/2021   III Termin                              
  5 KaEmKa Starogard Gdański     KATS Alpat Gdynia  3 25  16  25  25  18         
  6 PAUZA     Trefl Gdańsk SA II                        
06/11/2021   IV Termin                              
  7 KATS Alpat Gdynia     PAUZA                        
 10.11.2021 8 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański     KaEmKa Starogard Gdański  3  2 19  25    25  15  25  19  22 25   16  14
13/11/2021   V Termin                              
  9 PAUZA     UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański                        
 11.12.2021 10 Trefl Gdańsk SA II     KATS Alpat Gdynia  3 0 25 5 25 5 25 5        
20/11/2021   VI Termin                              
  11 Trefl Gdańsk SA II     UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  3  0  25  21  25  11  25  17        
  12 PAUZA     KaEmKa Starogard Gdański                        
27/11/2021   VII Termin                              
  13 KaEmKa Starogard Gdański     Trefl Gdańsk SA II  0 3 13 25 16 25 15 25        
  14 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański     KATS Alpat Gdynia  3 0 25 15 25 15 25 21        
04/12/2021   VIII Termin                              
  15 KATS Alpat Gdynia     KaEmKa Starogard Gdański  3 0 25 6 25 0 25 0        
  16 Trefl Gdańsk SA II     PAUZA                        
19/12/2021   IX Termin                              
  17 PAUZA     KATS Alpat Gdynia                        
  18 KaEmKa Starogard Gdański     UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  3 1 25 20 22 25 25 18 25 16    
08/01/2022   X Termin                              
  19 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański     PAUZA                        
  20 KATS Alpat Gdynia     Trefl Gdańsk SA II  0 3 10 25 8 25 13 25        

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk SA II

12

18

1

477

281

18

1,697508897

2

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański

9

11

11

470

460

1

1,02173913

3

KaEmKa Starogard Gdański

8

8

13

377

452

0,6153846154

0,8340707965

4

KATS Alpat Gdynia

7

3

15

250

381

0,2

0,656167979

5

PAUZA

0

0

0

0

0

0

0