Juniorzy

 

Turniej Finalowy 4-6.02.2022

    Junior sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    I runda                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
03/10/2021   I Termin                              
08.10.2021 1 Trefl Gdańsk SA II 1 6 Korab Puck  3  0  25  9  25  6 25   9        
  2 GKS Stoczniowiec 2 5 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 3 1 23 25 25 17 25 15 25 23    
10.10.2021 3 KATS Alpat Gdynia 3 4 KaEmKa Starogard Gdański  0  3  7 25   16 25   21 25         
10/10/2021   II Termin                              
23.10.2021 4 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 6 4 KATS Alpat Gdynia  3 22  25  25  19  25  20  25  13     
  5 Korab Puck 5 3 GKS Stoczniowiec  0  3  20  25  14  25  11  25        
  6 Trefl Gdańsk SA I 2 1 Trefl Gdańsk SA II  3  1  25  17  25  17 27   29  26  24    
17/10/2021   III Termin                              
  7 GKS Stoczniowiec 2 6 Trefl Gdańsk SA I  0 3 21 25 16 25 21 25        
  8 KATS Alpat Gdynia 1 3 Korab Puck  3 0 25 11 25 14 25 23        
  9 KaEmKa Starogard Gdański 4 5 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  2 24  26  25  19  21  25   25 22  14  16 
24/10/2021   IV Termin                              
 26.10.2021 10 Korab Puck 6 5 KaEmKa Starogard Gdański  0 20  25  18  25  12  25         
  11 Trefl Gdańsk SA I 4 1 KATS Alpat Gdynia  3  0 25  16  25  25         
  12 Trefl Gdańsk SA II 2 3 GKS Stoczniowiec  3 25  19  25  16  25  17         
07/11/2021   V Termin                              
  13 KATS Alpat Gdynia 3 6 Trefl Gdańsk SA II  0 20  25  11  25  14  25         
  14 KaEmKa Starogard Gdański 4 2 Trefl Gdańsk SA I  0 14  25  21  25  22  25         
  15 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 1 5 Korab Puck  3  1 25  23  26  28  25  13  25  17     
14/11/2021   VI Termin                              
  16 Trefl Gdańsk SA I 6 5 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  3 25  14  25  21  25  15         
  17 Trefl Gdańsk SA II 4 1 KaEmKa Starogard Gdański  3 25  22  25  14  21  25  25  20     
  18 GKS Stoczniowiec 2 3 KATS Alpat Gdynia  3 25  19  21  25  25  13  25  20     
21/11/2021   VII Termin                              
 23.11.2021 19 KaEmKa Starogard Gdański 3 6 GKS Stoczniowiec 3  0  25  20 25   16  25  16        
  20 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 4 2 Trefl Gdańsk SA II  3  23  25  17  25  11  25        
  21 Korab Puck 1 5 Trefl Gdańsk SA I 0  3  11  25  12  25  9  25        
                                   
                                   
    II Runda                              
28/11/2021   VIII Termin                              
  22 Korab Puck 1 6 Trefl Gdańsk SA II  0  3  10  25  13  25  15  25        
  23 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 2 5 GKS Stoczniowiec  3  2  25  23  25  14  19  25  17  25  16  14
  24 KaEmKa Starogard Gdański 3 4 KATS Alpat Gdynia  3  0  25 16   25  16  25 17         
05/12/2021   IX Termin                              
  25 KATS Alpat Gdynia 6 4 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  1 3 17 25 17 25 25 17 12 25    
  26 GKS Stoczniowiec 5 3 Korab Puck  3 0 25 17 25 17 25 13        
  27 Trefl Gdańsk SA II 2 1 Trefl Gdańsk SA I  2 3 14 25 19 25 26 24 31 29 12 15
12/12/2021   X Termin Drużyny Grające w Turnieju w Malborku rozgrywają kolejkę w tygodniu                        
  28 Trefl Gdańsk SA I 2 6 GKS Stoczniowiec  3 1 25 27 25 17 25 15 25 14    
 18.12.2021 29 Korab Puck 1 3 KATS Alpat Gdynia                        

 08.12.2021

30 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 4 5 KaEmKa Starogard Gdański  1 3 22 25 25 19 18 25 21 25    
19/12/2021   XI Termin                              
  31 KaEmKa Starogard Gdański 6 5 Korab Puck  3 0 25 22 25 17 25 21        
  32 KATS Alpat Gdynia 4 1 Trefl Gdańsk SA I  0 3 18 25 18 25 21 25        
  33 GKS Stoczniowiec 2 3 Trefl Gdańsk SA II  1 3 24 26 12 25 25 18 20 25    
09/01/2022   XII Termin                              
  34 Trefl Gdańsk SA II 3 6 KATS Alpat Gdynia  3 0 25  11 25 18 25 9        
  35 Trefl Gdańsk SA I 4 2 KaEmKa Starogard Gdański  3 0 25 18 25 20 25 15        
  36 Korab Puck 1 5 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański  0 3 12 25 14 25 21 25        
16/01/2022   XIII Termin                              
  37 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański 6 5 Trefl Gdańsk SA I                        
  38 KaEmKa Starogard Gdański 4 1 Trefl Gdańsk SA II                        
  39 KATS Alpat Gdynia 2 3 GKS Stoczniowiec  1 3 25 21 20 25 18 25 16 25    
23/01/2022   XIV Termin                              
  40 GKS Stoczniowiec 3 6 KaEmKa Starogard Gdański  2 3 25 23 16 25 25 19 27 29 13 15
  41 Trefl Gdańsk SA II 4 2 UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański                        
  42 Trefl Gdańsk SA I 1 5 Korab Puck                        

 

 

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Trefl Gdańsk SA I

29

30

4

846

602

7,5

1,405315615

2

Trefl Gdańsk SA II

25

27

8

829

631

3,375

1,313787639

3

KaEmKa Starogard Gdański

21

24

15

880

801

1,6

1,098626717

4

GKS Stoczniowiec

17

21

24

963

960

0,875

1,003125

5

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański

16

20

19

842

828

1,052631579

1,016908213

6

KATS Alpat Gdynia

3

7

30

645

879

0,2333333333

0,7337883959

7

Korab Puck

0

1

30

472

776

0,03333333333

0,6082474227