Juniorki młodsze

 

Grupa A

    Juniorka młodsza sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    II Etap                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
    Baraż                              
22.01.2022 57 KaEmKa Starogard Gdański 3A 4A Gdyńska Akademia Siatkówki  2 3 21 25 25 18 20 25 25 23 7 15
  58 Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3B 4B SPS Lębork  3 0 25 0 25 0 25 0        
    o finał                              
29.01.2022 59 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 2B W 57 Gdyńska Akademia Siatkówki                        
  60 Golden Orzeł Malbork 2A W 58 Akademia Piłki Siatkowej Rumia                        
05.02.2022 61 Gdyńska Akademia Siatkówki W 57 2B Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk                        
  62 Akademia Piłki Siatkowej Rumia W 58 2A Golden Orzeł Malbork                        
    o miejsca IX-XIII                              
  63 PTPS Człuchów 2 5 UKS Zatoka-95 Puck                        
  64 Gedania Gdańsk II 3 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II                        
  65 UKS Zatoka-95 Puck 5 3 Gedania Gdańsk II                        
  66 UKS Libero Starogard Gdański 1 2 PTPS Człuchów                        
  67 Gedania Gdańsk II 3 1 UKS Libero Starogard Gdański                        
  68 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II 4 5 UKS Zatoka-95 Puck                        
  69 UKS Libero Starogard Gdański 1 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II                        
  70 PTPS Człuchów 2 3 Gedania Gdańsk II                        
  71 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II 4 2 PTPS Człuchów                        
  72 UKS Zatoka-95 Puck 5 1 UKS Libero Starogard Gdański                        
    o rozstawienie w finale                              
22.01.2022 73 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I 1A 1B Gedania Gdańsk I  3 0 25 10 25 16 25 6        
29.01.2022 74 Gedania Gdańsk I 1B 1A Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I                        
    o miejsca V-VI                              
  75 Przegrany meczów 61;63 P(59;61) P(60;62) Przegrany meczów 62;64                        
  76 Przegrany meczów 62;64 P(60;62) P(59;61) Przegrany meczów 61;63                        
    o miejsca VII-VIII                              
  77 Przegrany meczów 57 (3A-4A) P 57 P 58 Przegrany meczów 58 (3B-4B)                        
  78 Przegrany meczów 58 (3B-4B) P 58 P 57 Przegrany meczów 57 (3A-4A)                        
11.02.2022   Finał (dzień 1)                              
  F1 Przegrany meczów (1A-2B) 1 P(73;74) 4 W(59;61) Wygrany meczów 59;61                        
  F2 Wygrany meczów 62;64 2 W(62;64) 3 W(73;74) Wygrany meczów (1A-2B)                        
12.02.2022   Finał (dzień 2)                              
  F3 Wygrany meczów 59;61 4 W(59;61) 3 W(73;74) Wygrany meczów (1A-2B)                        
  F4 Przegrany meczów (1A-2B) 1 P(73;74) 2 (W44;48) Wygrany meczów 62;64                        
13.02.2022   Finał (dzień 3)                              
  F5 Wygrany meczów 62;64 2 W(62;64) 4 W(59;61) Wygrany meczów 59;61                        
  F6 Wygrany meczów (1A-2B) 3 W(73;74) 1 P(73;74) Przegrany meczów (1A-2B)                        

 

 

 

 

O miejsce I - IV

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Przegrany meczów (1A-2B)

0

0

0

0

0

0

0

2

Wygrany meczów 62;64

0

0

0

0

0

0

0

3

Wygrany meczów (1A-2B)

0

0

0

0

0

0

0

4

Wygrany meczów 59;61

0

0

0

0

0

0

0

 

O miejsce V - VI

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

5

Przegrany meczów 61;63

0

0

0

0

0

0

0

6

Przegrany meczów 62;64

0

0

0

0

0

0

0

 

 O miejsce VII - VIII

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

7

Przegrany meczów 57 (3A-4A)

0

0

0

0

0

0

0

8

Przegrany meczów 58 (3B-4B)

0

0

0

0

0

0

0

 

O miejsce V - VII

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

9

UKS Libero Starogard Gdański

0

0

0

0

0

0

0

10

PTPS Człuchów

0

0

0

0

0

0

0

11

Gedania Gdańsk II

0

0

0

0

0

0

0

12

Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II

0

0

0

0

0

0

0

13

UKS Zatoka-95 Puck

0

0

0

0

0

0

0

 

O rozstawienie w finale

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

 

Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I

0

0

0

0

0

0

0

 

Gedania Gdańsk I

0

0

0

0

0

0

0

 

     Kadetka sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    I runda                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
02.10.2021   I Termin                              
  1 Golden Orzeł Malbork 1 8 Pauza  0  0                    
07.10.2021 2 KaEmKa Starogard Gdański 2 7 Gdyńska Akademia Siatkówki 2 3 25 22 20 25 21 25 25  18  10  15 
07.11.2021 3 UKS Libero Starogard Gdański 3 6 PTPS Człuchów  0 3 0 25 0 25 0 25        
  4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I 4 5 Gedania Gdańsk II 3 0 25 4 25 10 25 7        
09.10.2021   II Termin                              
  5 Pauza 8 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  0  0                    
14.10.2021 6 PTPS Człuchów 6 2 KaEmKa Starogard Gdański 0 3 23 25 14 25 27 29        
  7 Gdyńska Akademia Siatkówki 7 1 Golden Orzeł Malbork 2 3 25 17 25 27 25 18 21 25  11  15 
  8 Gedania Gdańsk II 5 UKS Libero Starogard Gdański  25 14 25  17  25  16         
16.10.2021   III Termin                              
  9 Gedania Gdańsk II 5 8 Pauza  0                    
  10 Gdyńska Akademia Siatkówki 7 3 UKS Libero Starogard Gdański  3  0 25 13  25  16  25  18         
  11 Golden Orzeł Malbork 1 2 KaEmKa Starogard Gdański  0  3 17 25  22  25  22  25         
19.10.2021 12 PTPS Człuchów 6 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  0 11  25   16 25  18  25         
23.10.2021   IV Termin                              
  13 Pauza 8 3 UKS Libero Starogard Gdański  0  0                    
 29.10.2021 14 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I 4 2 KaEmKa Starogard Gdański  3 25  13  25  11  25  20         
  15 Gedania Gdańsk II 5 1 Golden Orzeł Malbork  0 25  12  25  22  25         
  16 PTPS Człuchów 6 7 Gdyńska Akademia Siatkówki  1 19  25  25  19  10  25  22  25     
30.10.2021   V Termin                              
  17 KaEmKa Starogard Gdański 2 8 Pauza  0  0                    
 20.10.2021 18 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I 4 7 Gdyńska Akademia Siatkówki 25  14  26  28  25  10  25  20     
  19  Gedania Gdańsk II 5 6 PTPS Człuchów  3 25  23  16  25  26  24  25  23     
  20  UKS Libero Starogard Gdański 3 1 Golden Orzeł Malbork  0  3  14  25  13  25  11  25        
6.11.2021   VI Termin                              
  21  Pauza 8 6 PTPS Człuchów  0  0                    
 9.11.2021 22  Golden Orzeł Malbork 1 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  0 20  25  14  25  19  25         
 03.11.2021 23  Gdyńska Akademia Siatkówki 7 5 Gedania Gdańsk II  3 25  18  25  14  25  20         
  24  KaEmKa Starogard Gdański 2 3 UKS Libero Starogard Gdański  3 0 25 0 25 0 25 0        
13.11.2021   VII Termin                              
  25 Gdyńska Akademia Siatkówki 7 8 Pauza  0                    
 12.11.2021 26 Golden Orzeł Malbork 1 6 PTPS Człuchów  3 25 14  25  19  25  15         
 12.11.2021 27 UKS Libero Starogard Gdański 3 4 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  0 3 4 25 7 25 15 25        
  28 KaEmKa Starogard Gdański 2 5 Gedania Gdańsk II  3  1 25  13  25  14  21  25  25  17     
                                   
                                   
    II Runda                              
20.11.2021   VIII Termin                              
  29 Pauza  8  1 Golden Orzeł Malbork  0  0                    
  30 Gdyńska Akademia Siatkówki KaEmKa Starogard Gdański  3 25  17  25  21  25  13         
  31 PTPS Człuchów UKS Libero Starogard Gdański  3  0  25 25  23  25  17         
  32 Gedania Gdańsk II Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  0 25  25  12  25         
27.11.2021   IX Termin                              
  33 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I Pauza  0  0                    
  34 KaEmKa Starogard Gdański PTPS Człuchów  3 0 25 20 25 20 25 20        
  35 Golden Orzeł Malbork Gdyńska Akademia Siatkówki  3 0 25 17 25 18 25 23        
  36 UKS Libero Starogard Gdański Gedania Gdańsk II  0 3 0 25 0 25 0 25        
04.12.2021   X Termin                              
  37 Pauza  5 Gedania Gdańsk II  0  0                    
 17.12.2021 38 UKS Libero Starogard Gdański Gdyńska Akademia Siatkówki  3 0 25   21 26 24 25 18        
  39 KaEmKa Starogard Gdański Golden Orzeł Malbork  2 3 25 20 21 25 17 25 25 13 11 15
  40 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I PTPS Człuchów  3 0 25 19 25 16 25 15        
11.12.2021   XI Termin                              
  41 UKS Libero Starogard Gdański Pauza  0  0                    
 12.01.2022 42 KaEmKa Starogard Gdański Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I  1 3 18 25 18 25 25 17 22 25    
 10.12.2021 43 Golden Orzeł Malbork Gedania Gdańsk II  3 0 25 18 25 16 25 19        
 08.01.2022 44 Gdyńska Akademia Siatkówki PTPS Człuchów  3 0 25 14 25 17 25 15        
18.12.2021   XII Termin                              
  45 Pauza  2 KaEmKa Starogard Gdański  0  0                    
 06.01.2022 46 Gdyńska Akademia Siatkówki Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I 3 14 25 14 25 20 25        
  47 PTPS Człuchów Gedania Gdańsk II  3 2 24 26 25 21 18 25 25 23 15 9
  48 Golden Orzeł Malbork UKS Libero Starogard Gdański 0 25 13 25 13 25 21        
08.01.2022   XIII Termin                              
  49 PTPS Człuchów Pauza  0  0                    
 16.01.2022 50 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I Golden Orzeł Malbork  3 1 25 15 23 25 25 19 25 12    
 13.01.2002 51 Gedania Gdańsk II Gdyńska Akademia Siatkówki  0 3 18 25 17 25 21 25        
  52 UKS Libero Starogard Gdański KaEmKa Starogard Gdański 0 3 17 25 18 25 16 25        
15.01.2022   XIV Termin                              
  53 Pauza 8 Gdyńska Akademia Siatkówki                    
  54 PTPS Człuchów Golden Orzeł Malbork  0 3 11 25 9 25 17 25        
  55 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I UKS Libero Starogard Gdański  3 0 25 9 25 11 25 25 18      
  56  Gedania Gdańsk II KaEmKa Starogard Gdański  0 3 17 25 16 25 26 28        

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska I

24

36

3

966

580

12

1,665517241

2

Golden Orzeł Malbork

21

28

13

910

776

2,153846154

1,172680412

3

KaEmKa Starogard Gdański

19

26

16

931

809

1,625

1,150803461

4

Gdyńska Akademia Siatkówki

19

24

18

922

858

1,333333333

1,074592075

 

5

Gedania Gdańsk II

15

12

28

726

873

0,4285714286

0,8316151203

6

PTPS Człuchów

15

11

29

778

868

0,3793103448

0,8963133641

7

UKS Libero Starogard Gdański

13

3

33

419

888

0,09090909091

0,4718468468

 

 

 

Grupa B

    Kadetka sezon 2021/2022       Wynik w setach I II III IV V
    I runda                    
Data Nr meczu Gospodarz   Gość      
02.10.2021   I Termin                              
  1 Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 8 Pauza  0  0                    
20.11.2021 2 Gedania Gdańsk I 2 7 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  3 0 25 1 25 7 25 7        

05.12.2021

3 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 3 6 UKS Zatoka 95 Puck  3 1 25 18 20 25 25 23 26 24    
  4 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 4 5 Pauza  0  0                    
09.10.2021   II Termin                              
  5 Pauza 8 4  Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  0                    
  6 UKS Zatoka 95 Puck 6 2  Gedania Gdańsk I  1  3 25 23 20 25 9 25 10 25    
  7 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II 7 1  Akademia Piłki Siatkowej Rumia  0  3 10 25 8 25 19  25        
  8 Pauza 5 3 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork  0  0                    
16.10.2021   III Termin                              
  9 Pauza 5 8 Pauza  0  0                    
26.10.2021 10 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II 7 3 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork  3 25  25  22  25  18         
  11 Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 2 Gedania Gdańsk I 0 3 17 25  15  25  21  25         
  12 UKS Zatoka 95 Puck 6 4 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 0 3 20 25 19 25 23 25        
23.10.2021   IV Termin                              
  13 Pauza 8 3 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork  0  0                    
21.10.2021 14 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 4 2 Gedania Gdańsk I  2 25  23  12  25  25  25  22     
  15 Pauza 5 1 Akademia Piłki Siatkowej Rumia  0  0                    
  16 UKS Zatoka 95 Puck 6 7 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  3 25  11  25  10  25  16         
30.10.2021   V Termin                              
  17 Gedania Gdańsk I 2 8 Pauza  0                    
  18 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  3 25  25  11  25         
  19 Pauza UKS Zatoka 95 Puck  0  0                    
  20 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork Akademia Piłki Siatkowej Rumia  1 3 24 26 20 25 26 24 13 25    
6.11.2021   VI Termin                              
  21 Pauza UKS Zatoka 95 Puck  0  0                    
  22 Akademia Piłki Siatkowej Rumia Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  2 27  25  25  18  18  25  22  25  12  15 
  23 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II Pauza  0  0                    
  24 Gedania Gdańsk I Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork  3 25  14  25  15  25         
13.11.2021   VII Termin                              
  25 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II Pauza  0  0                    
 17.11.2021 26 Akademia Piłki Siatkowej Rumia UKS Zatoka 95 Puck  3  0  26 24  25  10  25  12         
  27 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 4 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  0  7  25  17  25 23  25         
  28 Gedania Gdańsk I Pauza  0  0                    
                                   
                                   
    II Runda                              
20.11.2021   VIII Termin                              
  29 Pauza Akademia Piłki Siatkowej Rumia  0  0                    
06.10.2021 30 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II Gedania Gdańsk I 0 3 8 25 22 25            
06.10.2021 31 UKS Zatoka 95 Puck Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 1 3 25 20 16 25 20 25 16 25    
  32 Pauza Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  0  0                    
27.11.2021   IX Termin                              
  33 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Pauza  0  0                    
  34 Gedania Gdańsk I UKS Zatoka 95 Puck  3 0 25 21 25 21 25 9        
  35 Akademia Piłki Siatkowej Rumia Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  3 0 25 16 25 17 25 13        
  36 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork Pauza  0                    
04.12.2021   X Termin                              
  37 Pauza Pauza  0                    
  38 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  3 1 23 25 25 14 25 14 25 13    
 19.12.2021 39 Gedania Gdańsk I Akademia Piłki Siatkowej Rumia  3 0 25 15 25 18 25 22        
 09.12.2021 40 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk UKS Zatoka 95 Puck 0 25 21 25 8 25 13        
11.12.2021   XI Termin                              
  41 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork Pauza  0  0                    
  42 Gedania Gdańsk I Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  3 0 25 6 25 17 25 19        
  43 Akademia Piłki Siatkowej Rumia Pauza  0  0                    
  44 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II UKS Zatoka 95 Puck  1 3 7 25 25 19 14 25 18 25    
18.12.2021   XII Termin                              
  45 Pauza Gedania Gdańsk I  0  0                    
 15.12.2021 46 Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  1 3 14 25 25 20 14 25 17 25    
  47 UKS Zatoka 95 Puck Pauza  0                    
  48 Akademia Piłki Siatkowej Rumia Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork  3 0 25 16 25 19 25 14        
08.01.2022   XIII Termin                              
  49 UKS Zatoka 95 Puck Pauza  0                    

 12.01.2022

50 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Akademia Piłki Siatkowej Rumia  3 0 25 19 25 22 27 25        
  51 Pauza Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  0  0                    
  52 Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork Gedania Gdańsk I  0 3 14 25 18 25 16 25        
15.012022   XIV Termin                              
  53 Pauza Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II  0                    
  54 UKS Zatoka 95 Puck Akademia Piłki Siatkowej Rumia  2 3 21 25 25 14 25 27 25 15 12 15
  55 Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork 3 24 26 14 25 8 25        
  56 Pauza Gedania Gdańsk I  0                    

 

MIEJSCE

ZESPOŁY

PUNKTY

SETY +

SETY -

PKT +

PKT -

SETY +/-

PKT +/-

1

Gedania Gdańsk I

20

30

3

803

489

10

1,642126789

2

Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk

17

24

12

747

727

2

1,027510316

3

Akademia Piłki Siatkowej Rumia

16

20

12

775

704

1,666666667

1,100852273

4

Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki Lębork

14

14

21

712

760

0,6666666667

0,9368421053

5

UKS Zatoka 95 Puck

12

11

25

709

787

0,44

0,9008894536

6

Wieżyca Stężyca Politechnika Gdańska II

9

5

28

481

815

0,1785714286

0,5901840491